Agjencia Shqiptare e Zhvillimit tรซ Investimeve (AIDA) dhe Enterprise Europe Network Albania (EEN-Albania) nรซ cilรซsinรซ e bashkรซorganizatorit, ju fton tรซ bรซheni pjesรซ e eventit virtual
๐ˆ๐๐๐Ž๐…๐Ž๐‘๐Œยฎ๐Ÿ๐ŸŽ๐Ÿ๐Ÿ – ๐•๐ข๐ซ๐ญ๐ฎ๐š๐ฅ ๐๐ซ๐จ๐ค๐ž๐ซ๐š๐ ๐ž ๐„๐ฏ๐ž๐ง๐ญ, ๐๐š๐ญรซ ๐Ÿ๐Ÿ ๐๐ซ๐ข๐ฅ๐ฅ ๐Ÿ๐ŸŽ๐Ÿ๐Ÿ.
๐Š๐ฒ ๐ž๐ฏ๐ž๐ง๐ญ ๐ค๐š ๐ฌ๐ข ๐ญ๐š๐ซ๐ ๐ž๐ญ ๐ ๐ซ๐ฎ๐ฉ ๐ฌ๐ž๐ค๐ญ๐จ๐ซรซ๐ญ ๐ฌ๐ข: ๐ฆ๐ž๐ญ๐š๐ฅ๐ž, ๐ฉ๐ฅ๐š๐ฌ๐ญ๐ข๐ค, ๐ฆ๐š๐ค๐ข๐ง๐ž๐ซ๐ข, ๐ž๐ฅ๐ž๐ค๐ญ๐ซ๐จ๐ง๐ข๐ครซ ๐๐ก๐ž ๐ข๐ง๐ฑ๐ก๐ข๐ง๐ข๐ž๐ซ๐ข ๐ž๐ฅ๐ž๐ค๐ญ๐ซ๐ข๐ค๐ž, ๐š๐ฎ๐ญ๐จ๐ฆ๐จ๐›๐ข๐ฅ๐ข๐ฌ๐ญ๐ข๐ค๐š, ๐ฅ๐จ๐ ๐ฃ๐ข๐ฌ๐ญ๐ข๐ค๐š, ๐ฉ๐š๐ฃ๐ข๐ฌ๐ฃ๐ž ๐ฌ๐ก๐ญรซ๐ฉ๐ข๐š๐ค๐ž, ๐ฉ๐š๐ค๐ž๐ญ๐ข๐ฆ ๐๐ก๐ž ๐ซ๐ข๐œ๐ข๐ค๐ฅ๐ข๐ฆ ๐ž๐ญ๐ฃ.
Pรซrgjatรซ eventit do tรซ zhvillohen takime B2B nรซpรซrmjet platformรซs online me qรซllim krijimin e partneriteteve dhe shkรซmbimin e ideve inovative ndรซrmjet kompanive.
Regjistroni profilin e kompanisรซ tuaj nรซ platformรซn online tรซ eventit dhe bรซhuni pjesรซ e takimeve B2B.
Pรซr mรซ shumรซ informacion vizitoni faqen zyrtare tรซ eventitย https://innoform-2021.b2match.io/?fbclid=IwAR2rOWcz1CBp8jU_Zw3MTfedkHJzcEMeVVnBXx2m7zWEYhwKKGAVSFAyIhE
Pรซr asistencรซ mbi mรซnyrรซn e regjistrimit kontaktoni nรซ adresรซn e emailit ย info@aida.gov.al ose info@een.al.